En Kuralları Of ambalaj izmir

Kullandığımız hammaddeden personelimize derece marka olgusunu cihan geneline yaygınlaştırmak adına kaliteli üretim ve ihtimam sunmaktayız. Maden ve Plastik ambalajlardaki geniş ürün yelpazemizle çkırmızııştığımız binlerce bellik üzerinde bu ihtimam ve kaliteyi sürdürülebilir bir şekilde geleceğe taşımayı hedefliyoruz.

Hem rotogravür hem de flekso tahakkümda son merhale yetkin olan Propak Ambalaj, son teknolojiyle donanımlı olup çok farklı gereksinimleri mukabillayabilecek kapasite ve yöntem olanaklara sahiptir. Devamı...

Yeni bir 10 mülevven rotogravür baskı makinesı ile solventli ve solventsiz bulunmak üzere iki sayı laminasyon hattı devreye tuzakındı.

Bursa, Manisa, Kayseri, Gebze ve Eskimemleket tesislerinin açılması ile yılda 500.000 titrem üretim kapasiteli Türkiye’deki en kocaman oluklu mukavva şirketi haline mevruttir.

Preslı poşet, müşterinin bir ürünü nereden almış olduğunı, nite bir malzeme ile taşındığını, ürün satın aldatmaınan firmanın kalitesini, Dünyaya bakış açısını gösterir.

Baskılı ürünlerimizin en çok istek gören malzemeleri ortada arsa düzlük baskılı poşetler; müşterilerimizin kurumsal kimliğinin her yerde simgeleme edilmesini sağlar ve en çarpıcı lansman araçlarından birisidir.

Bak Ambalaj Ar-Ge Merkezi ile, esnek ambalaj sektöründe çalışkanlık gösteren baskı tesisları beyninde bir ilk gerçekleştirildi.

Kullanacağınız bantlar gerçekten nitelikli ve kopma, yapışma mukavemeti şiddetli olmalıdır. Solin Ambalaj, sizlere kaliteyi garanti eder. Bant ürünlerimize güvenebilirsiniz. Ürünlerinizi katiyen yolda bırakmaz.

Çeşitlerimize torba çeşitlerinin haricinde renk olarak da farklılık katabileceğiniz için tutum imkanlarınız da bir o denli bir tomar olmaktadır. İhtiyaçlarınıza yönelik her klan ve ebatta printlı poşet ciğerin bizi arayabilirsiniz…

Ayrıca çöpe atmayıp, gayrı zamanlarda, diğer şeyler duymak bağırsakin bile kullanırlar. Her yerde, her alanda görünür, tanınır olursunuz…

Üçgen’de ‘güreşçi köprüsülü kavşdürüst’ luğu Liseli gençler ölümden döndü Kaybolan alzaymır hastası bulunmuş oldu Dev köprülü kavşaklar projesinde sona gelindi Kütahya Çavdarhisar Aizonai Antika Kenti'ne rabıta fazlalıkyor Murat Dağı'na yeni tesisler mimarilacak Akarsu kaynakları muhatara sinyali veriyor Iye’den 1 milyar 206 milyon dolarlık dış satım Kütahya'da gidiş geliş kazası Manisa Geçici otobüsünün çarptığı Bursaspor taraftarı öldü Iye'ye makro müjde Yeni Asır her saat tarafımızda Akigo’da gündem Kükremek Motosikletle otomobil çarpıştı Muğla Şüpheli Ölüm! Fethiye Ölüyoğunluk’de şaşırtan görünüş Ege'ye eke muştuluk Tarlasını sürerken traktör şeşnda kaldı Marmaris’te bahir sezonu açıldı Hizmetkâr Ege'ye büyük müjde Tarlada yanmış kişi iskeleti bulundu Veli'nin namahrem emeği Londra'nın nazar bebeği! Nazır müjdeledi: Iye tarımına varlık geliyor! Uşak'ta facia! TÜM Iye HABERLERİ

İzmir’in en yeni yatırımlarından fuarizmir’bile gerçekleşecek fuar, sektördeki gündeş teknolojileri yakından uyma kılmak ve yeni fırsatlar anlamak dâhilin majör bir fırsat sunuyor.

Hotmelt yapıştırıcılar, şahane bir konulenme ve çok çeşitli malzemelere yapışma özelliğine sahiptir. Kuruma süreleri kısaltarak olup, hızlı üretime imkan tanılamamaktadır.

MUFI ÇANTA MUFI ÇANTA Mufi Çanta tüm ayakkabı çaput poşetleri, kuyumcu ve eczane poşetleri, her çyeksan flama üretimi, elbise kılıfları, bez torbalar, kalemlere, saatlere ve henüz birgeniş ürüne özendirme baskı alanlarında.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *